Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2017 metų renginiai / „Poezijos medžiotojų“ koncertas
 • Susitikimas su gamtininku Selemonu Paltanavičiumi

  selemonas paltanavicius mazaĮ gegužės 16 d. bibliotekoje vykusį susitikimą su populiariuoju Lietuvos gamtininku, fotografu, rašytoju Selemonu Paltanavičiumi gausiai susirinko ir maži, ir dideli. Gamtininkas užvaldė jų visų dėmesį porą valandų trukusiame pokalbyje. Jis dalijosi linksmais ir rimtais nutikimais iš savo gyvenimo, kurie preityje ir dabar nepliaujamai įkvepia meilę gamtai, pagarbą senolių išminčiai ir susidomėjimą Lietuvos istorija.

  Skaityti daugiau...

 • Jungtinė darbų paroda „Europos diena – kūrybingai!“

  Jungtine darbu paroda 2019Jau 23 metus iš eilės pavasarį Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje atidaroma Jungtinė darbų paroda, kurios autoriai ir rengėjai – lankytojai ir darbuotojai iš Pasvalio rajone veikiančių ugdymo, užimtumo įstaigų, organizacijų, draugijų, dirbančių su specialiųjų poreikių vaikais, suaugusiais bei neįgaliaisiais. Parodos pagrindinė idėja – skatinti kūrybingą nebereikalingų, senų daiktų perdirbimą, mažinti išmetamų šiukšlių kiekį, saugoti gamtą ir vienyti bendraminčius – darbų autorius, kurie kuria nepriklausomai nuo savo amžiaus, socialinės padėties, išsilavinimo, sveikatos būklės.

  Skaityti daugiau...

 • Vaikams apie Europos Sąjungą

  ES vaikamsEuropos Sąjunga linksmai“ – taip vaidinasi bibliotekos Vaikų erdvės darbuotojų parengtas edukacinis/kūrybinis užsiėmimas vaikams, padedantis susipažinti su pagrindinėmis Europos Sąjungos vertybėmis: vienybe, pagarba kitiems ir gamtai. Vaikai jungs (vienys) taškus į paveikslėlį, dėlios Europos žemėlapį, rūšiuos atliekas. Susidomėjote?

  Skaityti daugiau...

 • Kraštotyrinės spaudinių, fotografijų ir dokumentų parodos „Dešimt metų su Pasvalia“ pristatymas

  IMG 20190424 13163412019 m. Pasvalio krašto kultūros paveldo elektroninė biblioteka „Pasvalia“ (http://www.pasvalia.lt/) mini 10-ies metų jubiliejinę sukaktį. Šiai prasmingai ir įsimintinai progai paminėti bibliotekos Krašto galerijoje atidaryta kraštotyrinė spaudinių, fotografijų ir dokumentų paroda „Dešimt metų su Pasvalia“. Per Lietuvos Nacionalinę bibliotekų savaitę „Ateik – sužinok ir išmok!“, balandžio 24 d., surengtas parodos „Dešimt metų su Pasvalia“ pristatymas.

  Skaityti daugiau...

 • Metų geriausi rajono skaitytojai

  geriausi skaitytojai 2019Per Nacionalinę bibliotekų savaitę tradiciškai apdovanoti per metus daugiausiai bibliotekose lankęsi, skaitę ir prie bibliotekų veiklos prisidėję rajono gyventojai. Apdovanojimų šventė surengta balandžio 24 d. Pasvalio bibliotekoje. 2019 metų geriausiais skaitytojais tapo:

  Skaityti daugiau...

 • Konferencija „Lietuvių prozos kelias: nuo Biliūno iki Granausko“

  konferencija nuo biliuno iki granauskoPasvalio Mariaus Katilšikio viešoji biblioteka didžiuojasi, galėdama pasiūlyti lietuvių literatūros populiarinimo renginius, kurių turinys apima nuo bendrojo iki akademinio lavinimo lygio. Toks renginys buvo literatūrinė konferencija „Lietuvių prozos kelias: nuo Biliūno iki Granausko“, įvykęs balandžio 30 d.

  Skaityti daugiau...