Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Smėlio laikrodis. Tracy Rees

Mergina, kurią jis pažinojo. Tracey Garvis Graves

mergina kuria jis pazinojo

Jie susitiko universitete, bet vos prabudus romantiškiems jausmams buvo likimo išskirti. Amerikiečių rašytojos Tracey Garvis Graves romanas „Mergina, kurią jis pažinojo“ – šiltas ir jaukus romanas pasiilgusiems tikrų jausmų.

Anglų kalbą studijuojanti Anika – ne šiaip drovi mergina. Ji tiesiog neperpranta klaidžių socialinio gyvenimo taisyklių ir normų. Anika kur kas mieliau laiką leidžia už šachmatų lentos, bibliotekoje tarp knygų ar savanoriaudama gyvūnų prieglaudoje. Jos gyvenimo būdas - tyla ir drabužiai su nukirptomis etiketėmis. Ji nemoka juokauti ir nesijaudina, ką galvoja kiti žmonės.

Įkalbinta draugės, ji sutinka dalyvauti šachmatų turnyre. Šachmatai jai patinka ir padeda nusiraminti… Ir dar ji susipažįsta su juo.

Prisijungęs prie universiteto šachmatų klubo, Džonatanas iškart pralošia pirmąją partiją, o kartu ir... savo širdį. Ji vilki neįprastais, apsmukusiais drabužiais ir elgiasi keistai, kalba tiesmuikai, bet yra labai graži ir leidžia kitiems būti savimi. Šios Anikos savybės žavi Džonataną – o jai patinka, kad su vaikinu ji jaučiasi saugi ir jos negąsdina jo prisilietimai.

Čia galima būtų dėti tašką ir baigti laimingą meilės istoriją. Deja, skaudus įvykis išskiria Aniką ir Džonataną. Pirmą kartą Anikai tenka prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.

Jie susitiks po dešimties metų. Jų likimai susiklostys labai skirtingai. Anika ras savo svajonių darbą bibliotekoje. Džonatanas dirbs finansų kompanijoje, išgyvens skaudžias skyrybas ir bandys pradėti gyvenimą iš naujo. Visus tuos metus jie ilgėsis vienas kito, bet ar jiems pavyks išnaudoti likimo suteiktą antrą galimybę?

Tracey Garvis Graves – „New York Times“, „Wall Street Journal“ ir „USA Today“ bestselerių autorė. Jos knygos išverstos į daugiau kaip trisdešimt kalbų, o pagal vieną iš jų statomas filmas.

Daugiau naujų knygų