Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Kaip nori. Jude Deveraux

Nepaklusti taisyklėms. Samantha Young

nepaklusti taisyklems

Džoana Volker įpratusi tvirtai laikyti savo gyvenimo vadžias, tačiau dabar ji sutinka vyrą, priversiantį ją pamesti galvą – kai kas Samanthos Young knygą „Nepaklusti taisyklėms“ vadina Škotijos atsaku „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Įsitikinkite tuo patys!

Džoanos likimas susiklostė taip, kad jauna moteris atsako už visą savo šeimą, o ypač už jaunėlį brolį. Be tėvo, su alkoholike motina augančiam vaikinui reikia paramos, tad Džo visus sprendimus įprato priimti atsižvelgdama į tai, kas geriausia jos broliui. Taip, net ir romantiškas pažintis ji užmezga pagal išskaičiavimą, kad būtų naudinga... Pilve skraidantys drugeliai ir akyse šokantys velniukai – labai retai pasitaikantis šalutinis efektas.

O aplink netrūksta „sėkmės istorijų“ – štai geriausia Džo draugė Džoselina suviliojo seksualų turtuolį Breideną Karmaiklą. Vadinasi - tai įmanoma. Bėda ta, kad kol kas Džo sąskaitoje tik begalė nesėkmingų santykių su įvairiais savimylomis. Džo šiek tiek pavydi Džoselinai, tačiau galbūt neseniai sutiktas penkiolika metų vyresnis milijonierius Malkolmas irgi taps visų jos problemų sprendimu. Žinoma, jeigu tik ji visko nesugadins…

Viskas einasi lyg sviestu patepta, kol vieno renginio Džo sutinka savimi pasitikintį įžūloką Kameroną. Lyg to būtų negana, vyrukas nusprendžia įsidarbinti Džo dažnai lankomame bare ir atsikraustyti į jos name esantį butą. Iš pradžių moteris stengiasi kaip įmanydama ignoruoti šį nemalonų tipą. Tačiau ilgainiui seksualus barmenas prikels ir Džo drugelius... Kiekvienąkart susidūrus žvilgsniams, Džo užplūs karščio banga, o jam prisiartinus, aistra išves iš proto…

Samantha Young (g. 1986) – šiuolaikinės meilės literatūros fenomenas. Vos pradėjusi rašyti, moteris pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir kitų leidinių bestselerius. Lietuvos skaitytojai jau pažįstą šią rašytoją - 2018 m. išleista jos knyga „Pavojingi žaidimai, o dabar yra puiki galimybė pasinerti į naujų herojų meilės istorijas ir vaizduotę audrinančias aistras.

Daugiau naujų knygų