Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Padai pilni vinių : romanas apie Salomėją Nėrį. Aldona Ruseckaitė

99 šimtosios. Liudas Mažylis

99 šimtosios

99 šimtosios. Liudas Mažylis

Liudo Mažylio veiksmo trileris „99 šimtosios" – tai pirmosios jo knygos „99 metai po įvykio" tęsinys. Vienišasis profesorius neišvengs Dokumento paieškų, kurios ir vėl jį įsisuks į tikrą aistrų, kraujo ir intrigų verpetą.

Pirmojoje knygoje „99 metai po įvykio" autorius pasakojo apie Vasario 16-osios Akto paieškas ir jo suradimą Berlyne, tačiau tai ir buvo vienas iš nedaugelio tikrų faktų jo veiksmo, fantastikos ir rizikingų rekonstrukcijų kupinoje knygoje.

Knygoje „99 šimtosios" L. Mažylis veiksmas vyksta Valstybės 100-mečio minėjimo metais – nuo sausio 1-osios iki pat metų pabaigos. Skaitytojai sutiks nemažai jau pažįstamų veikėjų, tačiau jie čia bus kiek pasikeitę, o ir jų vaidmenys jau kiti.

Vienišasis profesorius – pagrindinis šio veiksmo romano veikėjas – negali neieškoti Dokumento, jis vėl leidžiasi į kelionę ir patiria begalę nuotykių, rizikuoja ir dažniausiai tuo mėgaujasi. Tiesa, jis ir toliau nepaliauja ieškojęs savo svajonių mylimosios. Užuominų apie įvairiausius meilės nuotykius knygoje „99 šimtosios" taip pat apstu.

Meilė ir mirtis, kraujas ir vėl meilė. Kas iš tiesų yra Vienišojo profesoriaus varomoji jėga? „99 šimtosios" įtrauks skaitytoją į tikrą medžioklę, kurioje netikėti posūkiai ir veiksmas konkuruoja su guviu protu ir humoru.

Liudas Mažylis (g. 1954 m.) – chemikas, politologas, 2017 metais suradęs Lietuvos Nepriklausomybės, Vasario 16-osios Akto originalą. Profesorius dėsto Vytauto Didžiojo universitete.

Po to, kai rado Vasario 16-osios Aktą, buvo apdovanotas Lietuvos pažangos premija, Ordino „Už nuopelnus Lietuvai" Komandoro kryžiumi, Stasio Lozoraičio žurnalistine premija ir paskelbtas Kauno miesto garbės piliečiu.

Daugiau naujų knygų