Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Atrask savo stichiją. Ken Robinson

Bejėgiai. Kati Hiekkapelto

Bejėgiai

Šiurpą keliantis detektyvinis romanas „Bejėgiai" – išskirtinis, prikaustantis trileris, parašytas itin greit populiarėjančios suomių kriminalinių romanų rašytojos Kati Hiekkapelto.Kai ant kelio randamas negyvas vyras – greičiausiai partrenktas iš Vengrijos dirbti atvykusios merginos – policijos tyrėja Ana Feketė ima itarti, kad už šio incidento slypi daugiau, nei vien tai, kas matoma plika akimi. Ana pamažu ima narplioti šią sudėtingą bylą ir patenka į mirtiną tinklą, kur tarpsta nelegali migracija, narkotikai ir žmogžudystės. Visa tai kelia grėsmę ne tik pareigūnės įsitikinimams, bet ir jos gyvybei.

Anos partneris Eskas užsikasęs kitame, ne ką mažiau pavojingame tyrime. Jis aiškinasi imigrantų gaujos veiklą. Įsakymai dėl deportacijos ir reidai čia sukelia įtampą, kuri baigiasi neprognozuojamais gaujos narių ir pačių policininkų veiksmais.

Kai ant sniego randamas kruvinas peilis, dvi bylos tampa viena. Tokio posūkio nesitikėjo nė vienas... Spaudimui augant tampa aišku, kad Anai ir Eskui neužteks vien to, kad įstatymai yra jų pusėje.

Kati Hiekkapelto (g. 1970 m.) – suomių rašytoja, punk dainininkė, performanso menininkė ir buvusi vaikų su specialiaisiais poreikiais mokytoja. Autorė su vaikais ir daugybe gyvūnų gyvena sename ūkyje, kuris jos šeimai priklauso šimtmečius, Hailuoto saloje, Šiaurės Suomijoje. Pastaruoju metu ji taip pat teikia prieglobstį pavojuje atsidūrusiems menininkams.

Daugiau naujų knygų