Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Padai pilni vinių : romanas apie Salomėją Nėrį. Aldona Ruseckaitė

Mamos paslaptis. Clare Swatman

Mamos paslaptis

Britų rašytojos Clare Swatman antrasis romanas „Mamos paslaptis" – sukrečianti ir įtraukianti istorija apie šeimą, paslaptis ir viską niokojantį melą.

Meilė mus laiko drauge...

Seserys Keitė ir Džordžė visuomet buvo artimos. Jos buvo geriausios draugės ir dažniausiai laiką leisdavo trise – Keitė, Džordžė ir jų mama Džena.

Meilė gali mus išskirti...

Džena savo dukteris visuomet mylėjo. Tad gal ir nieko baisaus, kad kurį laiką elgėsi su jomis pernelyg globėjiškai ir saugojo nuo aplinkinių. Mergaitėms dažnai būdavo draudžiama eiti į lauką žaisti su vaikais ar linksmintis draugų vakarėliuose. O kiek vėliau, kai Keitė jau mėgavosi jaunystės teikiama laisve, Džordžė liko namuose. Tačiau dabar ir ji suaugo.

O jeigu visas gyvenimas yra vien melas?

Vis dėlto gal yra kita priežastis, dėl kurios Džena elgėsi taip globėjiškai? Galbūt ieškant per giliai gali sugriūti vaikystės pasakų pilis... Norėdama pakeisti savo gyvenimą ir atsikratyti baimių Džordžė išsiruošia į kelionę, tačiau jai reikia paso... kurio ji niekada nėra regėjusi. Ar gali būti, kad viskas iki šiol buvo grįsta vien melu? Kur Džordžę nuves tiesos paieškos?

Romanas „Mamos paslaptis" įtraukia kaip geras detektyvas ir neleidžia atsitraukti nuo kulminacijos link judančios dramatiškos ir paslaptingos istorijos.

Clare Swatman (g. 1975) – rašytoja ir žurnalistė, rašanti moterų žurnalams. Pirmasis jos romanas „Kol neišėjai" sulaukė pasaulinio pripažinimo, „Mamos paslaptis" - antroji knyga, kuri taip pat jau sulaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo.

Daugiau naujų knygų