Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Angliško filmo seansas: Choose One Out Of Five

Naujienos

Atvirukai ir juostelės pagal skaitytojų mylimas citatas

agne naunikaite citatosBibliotekoje veikia paroda „Iliustracija mano mylimai citatai“, kurioje eksponuojamos mūsų lankytojų mylimiausios citatos, iliustruotos dailininkės Agnės Naunikaitės. Paroda eksponuojama stenduose Suaugusių abonemente (3 a.), o taip pat virtualiai bibliotekos reklaminiuose ekranuose ir Facebook paskyroje.

Skaitytojai citatas siūlė rašydami komentarus bibliotekos Facebook paskelbtoje akcijoje. Buvo pasiūlytos 28 citatos iš lietuvių ir užsienio autorių poezijos ir prozos kūrinių. Dailininkės iliustracijos buvo skelbiamos Facebook, buvo kviečiama balsuoti už labiausiai patikusią iliustruotą citatą. Daugiausiai patiktukų sulaukė Levo Tolstojaus posakis, citata iš Antuano de Sent Egziuperi „Mažasis princas“, Donaldo Kajoko eilėraštis „Vakaro ramuma“. Šios citatos pateko ant knygų skirtukų ir atvirukų, kurios šiuo metu yra dalijamos visiems bibliotekos lankytojams.

Skaitytojų pageidavimu dailininkė taip pat sukūrė ir paskelbė iliustracijas pagal Justino Marcinkevičiaus ištraukas „Dienoraštis be datų“, Paulio Širvio ir Henriko Radausko eiles, Kazio Binkio eilėraščių ciklą „Utos“ ir dar daug kitų. Visas bibliotekos skaitytojų mylimų citatų iliustracijas internete galima peržiūrėti adresu https://www.facebook.com/psvb.lt/posts/1466013750236935

Nuotraukos